Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
13 Temmuz 2017 - Perşembe 19:37 Bu haber 1353 kez okundu
 
Vali Yılmaz'dan Denetleme
Burdur Valisi Şerif Yılmaz İl Özel İdaresi tarafından Köy grup yollarında devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde denetledi.
GÜNDEM Haberi
Vali Yılmaz'dan Denetleme

Tefenni İlçesine bağlı Seydiler, Bayramlar ve Çaylı köy grup yollarında devam eden çalışmaları yerinde gören Vali Yılmaz, çalışmalar hakkında Genel Sekreter Servet Olpak ve Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Nuri Çan’dan bilgi aldı.
 
Vali Yılmaz, 2016 yılının sonu itibariyle faaliyete başlayan hacılar şantiyesindeki asfalt plent tesisinden sonra, sıcak asfalt çalışmaları ile ilgili araç parkını yenileyerek, genişleten İl Özel İdaresi’nin çalışmalarını yerinde görerek incelemelerde bulundu.
 
Sıcak asfalt çalışmalarının yanında, il özel idaresi tarafından bir yandan da yol uyarı levhaları ve yol çizgi çalışmaları hızla devam ediyor. Bu çalışmaları da yerinde inceleyen Vali Yılmaz, görevleri başındaki İl Özel İdare çalışanlarına kolaylıklar dileyerek incelemelerinin ardından programı kapsamında Seydiler Köyü ve ardından Yeşilköy’e geçti.
 
Seydiler’de Köylülerle bir araya gelen Vali Yılmaz, vatandaşlarla bir süre görüşerek hasbihal etti. Muhtar ve vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinleyen Vali Yılmaz, devam eden sıcak asfalt çalışmalarının hayırlı olmasını diledi. Bizler için en önemli şey vatandaşlarımızın yüzünde oluşacak tebessümdür diyen Vali Yılmaz, sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur dedi.
 
Vali Şerif Yılmaz'a programlarında, Milletvekili Bayram Özçelik, Tefenni Kaymakamı İlker Eker, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, İl Jandarma Komutanı Tayfun Dündar, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, Belediye Başkanı Ümit Alagöz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, İl Müdürleri ve Tefenni İl Genel Meclis Üyeleri eşlik ettiler.  
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Yılmaz'dan, Denetleme,
Yorumlar
Haber Yazılımı