Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
07 Temmuz 2017 - Cuma 09:42 Bu haber 1155 kez okundu
 
Vali Yılmaz İnceledi
Vali Şerif Yılmaz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ilimize yapılan 16 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Vali Yılmaz İnceledi

06.07.2017 Perşembe Günü 2. Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, buradan inşaatı hızla ilerleyen TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne geçerek devam eden çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.
 
Vali Yılmaz’a, Milletvekili Bayram Özçelik, Milletvekili Reşat Petek, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bayram, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar eşlik etti.
 
Vali Şerif Yılmaz, okul inşaatı incelemeleri sırasında yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Okulun projesini beğendiğini ifade eden Vali Yılmaz, Bu vesile ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine, Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası olmak üzere katkı veren, emek veren, destek veren herkese teşekkür ediyorum. Eğitime yapılan yatırım en büyük yatırımdır. Paranız da olsa, fabrikanız da olsa iyi yetişmiş eğitimli insanınız yoksa hiçbir anlam ifade etmiyor. TOBB Başkanının Türkiye’ye olduğu gibi Burdur’a da yaptığı destekten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum dedi. 
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vali, Yılmaz, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı