Vatandaşla Buluşma Toplantıları Başladı
Haber
21 Kasım 2018 - Çarşamba 13:39
 
Vatandaşla Buluşma Toplantıları Başladı
Vali Hasan Şıldak’tan Vatandaşla Buluşma Toplantısı
GÜNDEM Haberi
Vatandaşla Buluşma Toplantıları Başladı

Toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak, vatandaşlarımızın talep ve isteklerini, şikâyet ve önerilerini doğrudan dinlemek amacıyla Vali Hasan Şıldak tarafından “Vatandaşla Buluşma Toplantısı” yapıldı.
 
 
Her hafta Salı günü 10:00 – 12:00 saatleri arasında yapılacak, bugün ilki gerçekleşen Vatandaşla Buluşma Toplantısında, Valimiz vatandaşlarımızı tek tek dinleyerek, talep ve isteklerini not aldı.
 
 
Toplantıya katılan 39 vatandaşımızla bire bir görüşen Vali Hasan Şıldak, kendisine iletilen konular, talep ve isteklerle ilgili çözümler üretmek için ellerinden gelen gayreti bütün kurumlarımızla birlikte göstereceklerini belirtti.
 
 
Valimizle bire bir görüşen vatandaşlar gösterdiği yakın ilgi ve düzenlediği bu toplantı için kendisine teşekkür ederek, memnuniyetlerini ifade ettiler.
 
 
Yaptığımız “Vatandaşla Buluşma Toplantıları” ile sonuç ve vatandaş odaklı bir anlayışla, Devlet ve Millet kaynaşmasını en üst seviyede sağlamayı amaçladıkları ifade eden Vali Hasan Şıldak, kamu hizmetlerinin yerine getirilmesinde, vatandaşlarımızın talep ve isteklerine çözümler üretilmesinde, vatandaş memnuniyetini esas alan bir anlayışla çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vatandaşla, Buluşma, Toplantıları, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı