301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2017 - Çarşamba 18:02 Bu haber 2267 kez okundu
 
Vekil Özçelik'e Yeni Görev
Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'e TBMM'de Yeni Görev
SİYASET Haberi
Vekil Özçelik'e Yeni Görev

Ak Parti Burdur Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik AK Parti Grup Toplantısında yapılan seçimle tekrar TBMM Başkanlık Divan üyeliğine seçildi.


AK Parti Grup Toplantısında İç Tüzük Gereği 2. Yasama Dönemi TBMM Başkanlık Divanı seçimleri gerçekleştirildi. AK Partiye düşen 2 Meclis Başkanvekilliği, 4 İdare Amirliği ve 6 Katip Üyeliği için yapılan seçimlerde aday gösterilen Burdur Milletvekilimiz Bayram Özçelik, böylece TBMM'de en Uzun süre Katip Üyeliği  yapan Milletvekili ünvanını da almış oldu. Milletvekili Bayram Özçelik, daha önce 22.Dönemin 2. Yasama döneminde 3 yıl, 23.Dönemin 2.Yasama döneminde de 2 yıl ve 24.Döneminde Tamamında  4 yıl Katip Üyesi olarak Divan görevlerinde bulunmuştu.

 

TBMM Katip Üyeliği görevine seçilen Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı açıklamada, "Uyum yasaları ile birlikte, TBMM'de, Yasama çalışmalarında önümüzdeki süreçte yoğun bir tempo ile çalışacaktır. Meclis Grubumuzca gerçekleştirilen bu seçimlerde şahsımı aday gösteren Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a Başbakanımız Sayın BİNALİ YILDIRIM'a hassaten şükranlarımı arz ederim. Grup Başkan Vekillerimiz Sayın Mustafa Elitaş'a, Sayın Bülent Turan'a, Sayın İlknur İnceöz'e, Sayın Mehmet Muş'a ve Sayın Naci Bostancı'ya; Genel Başkan Yardımcılarımıza ve Grubumuzda desteklerini veren Bakanlarımıza ve Milletvekili Arkadaşlarımıza Şükranlarımı Sunuyorum."dedi.

Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Vekil, Özçelik'e, Yeni, Görev,
Yorumlar
Haber Yazılımı