301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 15:55 Bu haber 3168 kez okundu
 
Yılmaz'dan Genel Başkan Özcan'a Ziyaret
Vali Şerif Yılmaz, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı hemşehrimiz Kamil Özcan’a ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
Yılmaz'dan Genel Başkan Özcan'a Ziyaret

limizle ilgili görüşmelerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Vali Yılmaz, görüşmelerinin yanı sıra Genel Başkan Özcan’ı da Merkez Birliğindeki makamında ziyaret etti.

 
 
Ziyareti dolayısıyla duyduğu memnuniyetini ifade eden Genel Başkan Özcan, seçim sürecinde gösterdiği yakın ilgi ve destekleri dolayısıyla da Vali Yılmaz’a teşekkür etti.
 
 
Burdur ölçeğinde başarılı bir şekilde yürüttüğü başkanlık görevini, genel başkanlık düzeyinde de sürdüreceğini inandığını belirten Vali Yılmaz, Özcan’a çalışmalarında başarılar diledi. Yürüteceği Merkez Birliği Genel Başkanlığı görevinin hayırlı olmasını dileyen Vali Yılmaz, yeni görevinin, ekonomisinin büyük bir bölümü tarıma dayanan ve 200 bin başın üzerinde büyükbaş hayvan varlığına sahip ilimize de katkılar saylayacağına inandığını sözlerine ekledi.
 
 
Başkan Özcan bir süre görüşerek sohbet ettiği Vali Yılmaz’a ziyareti anısına anmalık takdiminde bulundu.
 
 
Özcan Burdur Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanlığını yürütürken, Merkez birliğinin 7. Olağan genel kurulunda Genel Başkanlığa aday olarak, 4 adayın yarıştığı seçimde Genel Başkanlığa seçilmişti.
Kaynak: Editör: Manşet Burdur
Etiketler: Yılmaz'dan, Genel, Başkan, Özcan'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı