Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
reklam verr
Gündem Haber Girişi: 02.09.2021 - 09:00, Güncelleme: 02.09.2021 - 10:05

Vali Arslantaş, Bucak ve Çeltikçi İlçelerinde Muhtarlarla Buluştu

 

Vali Arslantaş, Bucak ve Çeltikçi İlçelerinde Muhtarlarla Buluştu

Burdur Valisi Ali Arslantaş, muhtar toplantıları kapsamında Bucak ve Çeltikçi ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. Programına Bucak İlçesi ile başlayan Vali Arslantaş, İlçeye bağlı mahalle ve köy muhtarları ile toplantı yaptı.
İl - İlçe kurum yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Kaymakam Erol Tanrıkulu'nun sunumlarının ardından Belde Belediye Başkanları ve İl Müdürleri tarafından görev alanlarını kapsayan çalışmalarla ilgili sunumlar yapıldı. Yapılan her sunumun ardından Mahalle ve Köy Muhtarları söz alarak, talepleri ve karşılaştıkları sorunları dile getirdiler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan toplantının başında sunumlar öncesinde kısa bir konuşma yapan Vali Arslantaş, burada yaptığı konuşmada; “Bucak’ta neler eksik yapılıyor, neler yolunda ve iyi yapılıyor, eksik yapılamayan konular varmı, talepleri, sorunları yerinde dinlemek, sıkıntıları yerinde tespit etmek, bunları değerlendirip masaya yatırmak için bir araya geldik. İlgili kurum müdürleri sunumlarını yapacak, sonrasında o kurumun çalışmaları ile ilgili değerlendirme yapacağız. Tüm muhtarlarımızdan her sunumun ardından söz alarak ilgili kurumla ilgili eksik gördükleri konuyu, talep ve isteklerini dile getirmelerini istiyorum. Amacımız İlçelerimizde kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından yürütülen hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi, varsa sıkıntılar, talepler dile getirilerek birinci ağızdan  dinlenilerek,  giderimesidir." dedi. Toplantılara Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık eşlik ettiler. Kaymakamlık, Belediye, Güvenlik birimleri, Belde Belediyeleri, İl Özel İdaresi, sağlık,  eğitim, tarım ve orman, gençlik ve spor, çevre ve şehircilik, aile ve sosyal politikalar, elektrik, telekom, çalışma ve iş kurumu, AFAD yöneticileri tarafindan Bucak İlcesindeki  hizmetleri ile ilgili hazuruna sunumlar yapıldı. Her sunumun ardından Vali Arslantaş tarafından talep ve isteklerini dile getirmek isteyen Muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine söz verilerek, dilek ve temennilerin dile getirilmesi ile toplantı sona erdi. Bucak İlcesinde ki toplantının ardından Çeltikçi İlçesine geçen Vali Arslantaş, Yunus Emre İlkokulu Bahçesinde gerçekleşen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada muhtarlardan talepler ve sıkıntılarını dile getirmelerini isteyen Vali Arslantaş, yürütülen hizmetlerle ilgili varsa aksaklılar, sıkıntılar dile getirilmedik bir husus kalmasın, muhtarlarımızın çekinmeden dile getirecekleri talep ve isteklerini dinlemek için geldik dedi. Vali Arslantaş'ın açılîş konuşmasının ardından Çeltikçi İlçesi ve bağlı köylerde yürütülen hizmetler ve çalışmaların istişare edildiği toplantıda, Kaymakam İsmail Demirtaş ve Belediye yetkilisinin sunumunun ardından mahalle ve köy muhtarları tek tek söz alarak talep ve sorunlarını dile getirdiler. Toplantı sırasında Muhtarlar tarafından dile getirilen husuların not alındığını belirten Vali Arslantaş, gerekli çalışmaların yapılması için toplantıda hazır bulunan ilgili müdürlere talimat verdi.
Burdur Valisi Ali Arslantaş, muhtar toplantıları kapsamında Bucak ve Çeltikçi ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. Programına Bucak İlçesi ile başlayan Vali Arslantaş, İlçeye bağlı mahalle ve köy muhtarları ile toplantı yaptı.

İl - İlçe kurum yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Kaymakam Erol Tanrıkulu'nun sunumlarının ardından Belde Belediye Başkanları ve İl Müdürleri tarafından görev alanlarını kapsayan çalışmalarla ilgili sunumlar yapıldı.

Yapılan her sunumun ardından Mahalle ve Köy Muhtarları söz alarak, talepleri ve karşılaştıkları sorunları dile getirdiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan toplantının başında sunumlar öncesinde kısa bir konuşma yapan Vali Arslantaş, burada yaptığı konuşmada;

“Bucak’ta neler eksik yapılıyor, neler yolunda ve iyi yapılıyor, eksik yapılamayan konular varmı, talepleri, sorunları yerinde dinlemek, sıkıntıları yerinde tespit etmek, bunları değerlendirip masaya yatırmak için bir araya geldik. İlgili kurum müdürleri sunumlarını yapacak, sonrasında o kurumun çalışmaları ile ilgili değerlendirme yapacağız. Tüm muhtarlarımızdan her sunumun ardından söz alarak ilgili kurumla ilgili eksik gördükleri konuyu, talep ve isteklerini dile getirmelerini istiyorum. Amacımız İlçelerimizde kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından yürütülen hizmetlerin en iyi şekilde yürütülmesi, varsa sıkıntılar, talepler dile getirilerek birinci ağızdan  dinlenilerek,  giderimesidir." dedi.

Toplantılara Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık eşlik ettiler.

Kaymakamlık, Belediye, Güvenlik birimleri, Belde Belediyeleri, İl Özel İdaresi, sağlık,  eğitim, tarım ve orman, gençlik ve spor, çevre ve şehircilik, aile ve sosyal politikalar, elektrik, telekom, çalışma ve iş kurumu, AFAD yöneticileri tarafindan Bucak İlcesindeki  hizmetleri ile ilgili hazuruna sunumlar yapıldı.

Her sunumun ardından Vali Arslantaş tarafından talep ve isteklerini dile getirmek isteyen Muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine söz verilerek, dilek ve temennilerin dile getirilmesi ile toplantı sona erdi.

Bucak İlcesinde ki toplantının ardından Çeltikçi İlçesine geçen Vali Arslantaş, Yunus Emre İlkokulu Bahçesinde gerçekleşen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi.

Burada yaptığı konuşmada muhtarlardan talepler ve sıkıntılarını dile getirmelerini isteyen Vali Arslantaş, yürütülen hizmetlerle ilgili varsa aksaklılar, sıkıntılar dile getirilmedik bir husus kalmasın, muhtarlarımızın çekinmeden dile getirecekleri talep ve isteklerini dinlemek için geldik dedi.

Vali Arslantaş'ın açılîş konuşmasının ardından Çeltikçi İlçesi ve bağlı köylerde yürütülen hizmetler ve çalışmaların istişare edildiği toplantıda, Kaymakam İsmail Demirtaş ve Belediye yetkilisinin sunumunun ardından mahalle ve köy muhtarları tek tek söz alarak talep ve sorunlarını dile getirdiler.

Toplantı sırasında Muhtarlar tarafından dile getirilen husuların not alındığını belirten Vali Arslantaş, gerekli çalışmaların yapılması için toplantıda hazır bulunan ilgili müdürlere talimat verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve mansetburdur.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.